info@pukitimo.com

Kedi Çantası

Kediler dünyada evcil hayvan olarak en çok tercih edilen hayvanlardır. Genellikle evcimen ve evlerin neşe kaynağı olarak mutludurlar. Kedilerin taşınması içinde çok çeşitli Kedi Çantaları bulunmaktadır. Sırt Kedi taşıma Çantası, El ve/veya Omuz Seyahat Çantaları çok farklı model ve markalarda Kedi Çantaları sizin sevkinize ihtiyacınıza göre bulunmaktadır.

Kedi Çantası Çeşitleri

Plastik Kutular; Piyasada en çok satılan ve tercih edilen Plastik Kedi Taşıma Kutuları ucuz kullanışlı ve markadan markaya göre değişerek dayanıklıdır. Rengarenk çeşitleri dönüştürülmüş plastikten yapılanları, birinci kalite plastikten olanları oldukça alternatif çeşitleriyle bulunmaktadır. Genellikle kapıları plastikten olsada piyasada da metal olanlarıda rahatlıkla bulunabiliyor. Genellikle Alt ve Üst kısmın ayrılabiliyor. Yanlarda kilitler ile tamamen açılabiliyor. kaliteli ve yaratıcı modellerde üstten açma ve omuz aparatları, kapının içinde mama kabı gibi fonksiyonlar olanlarda bulunmaktadır. Kutunun altı haricinde hava kanalları rahat nefes alır kutulardır.

Flybag Taşıma Çantaları; Piyasada son yıllarda şeffaf silinebilir, genellikle hava yollarındaki istenilen ölçülerde olan çantalardır. Portatif Elde taşınabilenler yanında omuzda ve sırtta taşınabilen modellerde de bulunmaktadır. Alt tarafı sert mukavva yada yada sağlam olanları medalit ten yapılmaktadır. İri Taneli Kuş gözü delikleri olana hava kanalları ile nefes olan modellerdir. Markadan markaya ve modele göre değişmekle birlikte kapılar genelde fermuarlarla dizayn edilmektedir. Şeffaf kısımları haricinde silinebilir Çadır kumaşı kadar sağlam içine farklı destek ekleyebilen modeller bulunmaktadır. Şeffaf olanların dışında tasarım hemen aynı olsada bazen kedi yada köpeğinizin taşınma esnasında dışarıyı görürken tedirgin olduklarından tam kapalı olanlarda bulunmaktadır. Dış kaplama kumaş yada esnek plastik dekorasyon için dizayn edilmiştir. Flybag Kedi Taşıma modelleri hem şık hemde doğru ölçülere sahip olanlarda havalimanlarında oldukça kullanışlıdır.

Not: Havayollarının evcil hayvan taşıma ölçüleri yayınlamaktadır. İstenilen ölçü ve özelliklere uygun kutular tercih etmeniz siz ve evcil hayvanının için daha kullanışlı olacaktır.

Sırt Kedi Taşıma Çantası; Kedinizi yada Küçük köpeğinizi aynen sırt çantasında taşımak isterseniz Kedi Sırt Taşıma çantaları oldukça farklı seçeneklerle piyasada bulunmaktadır. Sırt çantalarının çoğunluğunda el tutma tutacaklarıda bulunmaktadır. Sert Plastik , kumaş (genellikle çadır veya sağlam kumaştan) yapılmaktadır. Son dönemlerde Astronot modeller piyasada tutulmaktadır. Markadan markaya, modelden modele Şeffaf yada tamamen kapalı modeller bulabilirsiniz.  Sırt çantalarının tabanları sert plastik, Sert mukavva veya meladitten yapılmaktadır. Açma kapama için çoğu fermuarlı modeller tercih edilmektedir.

Çekçekli ve/veya Valiz Kedi Seyahat Çantaları; Kediler daha rahat taşınması için çekçekli veya tam valiz modellerde satılmaktadır. ekçekli ve/veya Valizlerde genellikle 2 yada 4 tekerlekli olanları bulunulabiliyor. Uzatma aparatları ile yerde çekerek son derece rahat şekilde taşınma için kullanılabilir. Özellikle Şehirler arası ve havalimanlarında evcil hayvanınız ağırlığı ve diğer malzemelerle ağırlaşabiliyor. Valiz modellerinde kolaylıkla taşınmaları imkan sağlamaktadır.

Kanguru Kedi Taşıma Çantaları; Kanguru modelleri genellikle sakin ev kedilerinde tercih edilmektedir. Kedi tasmasından Kanguru çantanın tasma aparatı ile bağlanmaktadır. Çırt çırt yada fermuarla açılmakta ve nefes alma delikleri bulunuyor. Çoğunlukla kumaştan yapılmaktadır. Kedilerin yanı sıra Süs köpeklerinde taşınması için oldukça tercih edilebilmektedir.

Kedi Taşıma Modellerimizi Görmek için Lütfen Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir