info@pukitimo.com

Köpek İsimliği, Künyesi

Köpek künyesi veya isimliği köpeğinizin en gerektiğinde kaybolduklarında ise ulaşmak için insanların ilk bakacakları noktadır. Köpek Künye Fiyatları model ve markadan markaya değişmektedir.

Köpek tasmalarında bulunan bağlama noktalarından takılan Künyelerde genellikle en fazla 3 satır bilgiler oluyor. En çoksa köpeğin ismi ve sahibinin telefon numarası bulanmaktadır. Köpeğin önemli biri durumu, (Hastalık, alaejik durumu vs ) gibi durumlarda daha çok 3. Satır bilgiler yeralmaktadır.

Piyasada çok farklı model, marka ve materyalden bulunmaktadır. Mika, plastik, Metal, ip vs gibi materyallerden bulunmaktadır.

Unutmayın ki her 3 evcil hayvandan 1 tanesi ömrü boyunca en az 1 defa kaybolmaktadır. Malesef ki kaybolan her 2 evcil hayvandan biri sahiplerine dönememektedir. Evcil hayvan isimliklerden takılması Hayvanınız size daha rahat olarak geri dönebilmektedir.

Evcil hayvan isimlikleri, evcil olduğunu ve sahibinin olduğunu iyi niyetli insanlar için direk iletişim kanalıdır. Künyenin üzerindeki Köpeğin ismi ve sizin telefon numarası ve hastalık geçiriyorsa veteriner hekimin yanlış uygulama yapmasından bertaraf eder.

Sitemizde onlarca farklı model Köpek Künyesi bulunmaktadır. Özel ırk köpeklere göre tasarlanmış köpeklerin suretlerindeki isimliklerde vardır. Pati veya kemik formatındaki modellerin yanı sıra özel tasarlamış beğeninize uygun farklı köpek isimlikleri bulunmaktadır.

Kedi Köpek Künyelerinin modellerine bakmak için lütfen tıklayınız

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir