info@pukitimo.com

Yazılı Kedi Tasması

Çok sevdiğimiz kedilerin kaybolmaması için Yazılı Kedi tasması uygulamaları ile fiyat performans denkleminde şık ve kolay bir çözümdür. Emniyet kopçası ile güvenli aynı zamanda düz yada reflektörlü kedi tasmaları üzerine isim telefon yazma uygulası yapılmaktadır.

Tasmalar Kemer mantığında değil hem bir basınç, çekme ile kedinin bir yere takılması durumunda çözülmesi için tasarlanmıştır. Düz renkler olduğu gibi geceleyin fark edilmesi için reflektörlü seçeneklerde bulunmaktadır. Tasma üzerine yazı uygulaması basınç ve ısı ile yapılmaktadır. Yazı tasmaya iyice nüfus olduklarından uzun ömürlüdür. tasma haricinde madalyon eklemeye gerek kalmamaktadır. 2 farklı yön için isim ve telefon farklı yerlere uygulamaktadır.

Yazılı Kedi Tasması kedinizin kaybolması ve size kısa süre ulaşabilmesi için en kolay yoldur. Her yıl çok sayıdaki evcil kedi kaçmakta düşmekte kaybolmaktadır. Bulunan hayvan severler en kısa süre sahibine ulaşabilmesi için tasma üzerindeki iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışmaktadır. tasma üzerine yazılan isim ve telefon ise size en kısa süre ulaşılmanın en kolay yoludur.

Tasma üzerine yazı uygulaması haricinde Kedi-Köpek künyeleride çözüm olabilir. Kazıma ile 3 satır yazı yazılabilir.
Kedi Tasma Çeşitleri ve Yazı Yazma için Lütfen Tıklayınız

Kedi Köpek Künyeleri için Lütfen Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir