info@pukitimo.com

Araba Köpek Koltuk Örtüsü

Araba Köpek Örtüsü yada Kılıfı tüylü dostlarımızın tüylerinden yada istenmeyen sıvı kaçırmaları için tam çözümdür.

Köpeğinizle doğada yürüyüşte birlikte dolaşmayı çok seviyorsunuz. Yada köpeğiniz hiç bir yere gitmek istemiyorsunuz. Ama arabanızı da çok seviyorsanız, ikinizden de vazgeçmek isteyenler için tam size uygun tasarladık. Araba köpek örtüsü tam sizler için geliştirildi.

Özellikle Arabanızın arka koltuğu için tasarlanan ister büyük ister küçük köpeğiniz için kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün geliştirildi. Arka koltukta 7 noktadan bağlanmakta ve hem tüy tutmaz hem sıvı geçirmez kumaştan yapıldı. Montajı dakikalar içinde yapılan ürün istediğinizden anında çıkartabilirsiniz. Arka koltuktaki 3 koltuk kafalarına bağlayabilirsiniz. yanlarda ise tutmak için elçiklere bağlanmaktadırlar. Yine ön koltuk kafalarına takılarak son derece emniyetli şekilde bağlanmaktadır. Ayrıca Köpeğinizin gövde tasmasına bağlanması için emniyet aparatıda hediyemizdir. Köpeğin göz kontağı sürekli sağlanması içim ön koltuk arasındaki şeffaf bölüm güven sağlar. Kullanın materyal kumaş sıvı geçirmediğinden köpeğinizin idrar kaçırması, kusması yada dışardan çamur pislik getirmesi durumunda arabanızın korunması sağlanır. Tüy tutmazdır. Büyük köpeklerin pari darbelerinden bile uzun ömürlü sağlanması için kumaşlar arasında 9mm sünger kullanılmıştır. Bu yüzden Araba Köpek Örtüsü kısa yada uzun sürüşlerde köpeğinizle birlikte olmanız için tasarlanmıştır.

Araç Köpek Koltuk Örtüsü Özellikleri

  • Köpek Araç koltuğu kılıfı tüy tutmaz kumaşı ile seyahat süresince istediğiniz zaman çıkarılıp temizlenir silinebilir yada elektrikli süpürge ile kolaylıkla temizlenebilir.
  • Araba Arka Koltuk Havuzu şeklinde tasarlanan ürünümüz sevdiğiniz köpeğinizin dökülen tüy ve kılları içeride havuzda kalacak, böylelikle aracınız temiz kalmış olacaktır.
  • Araç Köpek Taşıma Örtüsü çadır kumaşından imal edildiğinde sıvı geçirmez. Böylece Köpeğinizin istenmeden kusma-idrar-akıntılarının araç koltuğuna değil Örtüye dökülecektir. Aracınız budurumlara istinaden koruma sağlar. Yine Köpeğinizin kokusunun araç koltuğuna nüfus etmeni yerine yine yüksek oranda havuzda kalması sağlanır.
  • Araba Köpek Kılıfı örtüsü yanlardan fermuar dizayn edilmiştir. Böylece duvar yapısından kolay montajıyla dakikalar içinde araçınıza takılır. veya çıkartılabilir. Modüler yapısıyla belirlenen çırtçırtlı yerlerden katlanabilir özelliği ile arka koltukta 1-2 kişilik olarak kullanılabilir.
  • Köpek Araç Koltuk kılıf örtüsünde yer alan öndeki şeffaf penceresi ile köpeğinizle göz kontağınızı sürekli sağlayabilirsiniz. Yolculuk esnasında iletişimizin artacaktır.
  • Köpek Oto Koltuğu örtüsü dayanıklı çadır kumaşından 2 arasında 5 mm kalın pet ile desteklenmiştir. Böylece darbe ve patilere istinaden tokluk ve kalınlık oluşturulup pati darbelerine karşı kuvvetlendirilmiştir.
  • Köpeğinizin güvenliğini arttırmak için Araba Kılıfı yanında hediye gönderdiğimiz emniyet kemeri ile köpeğinizi gövde tasması ile bağlayabilirsiniz.
  • Araç Köpek Kılıfı  Örtüsü Fermuarlı tasarımı ile paketinden çıkartıp dakikalar içinde aracınıza monte edilebilir. katlanarak modüler olarak 3-2-1 kişilik hale getirebilirsiniz.
  • Montaj için yanlarda bulunan kolonlar ile kapı üstü tutamaçlara sabitlenerek daha sağlam durması desteklenmiştir. Kurulumda daha geniş alan yaratmak ve daha dik durması için yanlardan, kapı üstü tutamaçlarına sabitlenmesi için ek askılar eklenmiştir.

Araç Köpek Koltuk Fiyatları

Koltuk Fiyatları için aşağıdaki renklere bağlı istediğiniz renge göre fiyat ve diğer özelliklere ulaşabilirsiniz.

Gri Araç Koltuk Köpek Kılıfı
Füme Araç Koltuk Köpek Kılıfı
Siyah Araç Koltuk Köpek Kılıfı
Kahverengi Araç Koltuk Köpek Kılıfı

Youtube Kanalımızda Ürünle ilgili aşağıdaki Videoları bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir