Ağustos 12, 2020 Bulldog Köpek İsimlik, Künye

Bulldog Köpek İsimlik, Künye

Köpeğiniz için Köpek Künyesi. Bulldog Köpek suratı şeklinde Köpek İsimliğiKöpek Künyesinin ön tarafı Bulldog kafası arka tarafında ister bir isterseniz üç satıra kadar yazı numara yazabiliyoruz. Köpeğinizin ismi istersiniz sizin ismi ve telefon numaranız. Yada Köpek isimliğinde köpeğinizin özel durumu için kısa bir açıklama (Duymuyor, Şeker Hastalığı, vs.)

Biliyormusunuz?
“Her 3 evcil hayvandan biri yaşamı boyunca bir kez kaybolmaktadır. Malesef ki kaybolan her 2 evcil hayvandan biri hiç bulunamamaktadır. Bu yüzden sevdiğiniz hayvanınız için Köpek/ Kedi isimliklerinden tasmasında yer alması oldukça önemlidir. Evcil hayvanınız isimliği ile kaybolduğunda size daha rahat ulaşılabilir. Köpeğinizin ismi ve sizin telefon numarası Köpek İsimliğinde yazılması çoğu zaman önemli olacaktır.

Kedi Köpek Künyeleri, kedi yada köpeğinize özel olarak yazılır. Bir yüzüne kaybolması durumunda ulaşılabilecek bir telefon numarası ve dostunuzun adı yazılmış, yüksek kalite, asla paslanmayan ve pantograf teknolojisiyle kazınarak yazılmış, yazıları asla silinmeme garantili olan pet isimlik / künyeleri tasmalardır.

Her modelde Önde dizayn Arkada ise 3 satır yazı yazılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir