info@pukitimo.com

Araba Köpek Örtüsü

Sevdiğimizi Tüylü dostumuz Köpekler için tasarlanan Araba Köpek Örtüsü yada Kılıfı tüylü dostlarımızın tüylerinden yada istenmeyen sıvı kaçırmaları için tam çözümdür.

Köpeğinizle doğada yürüyüşte birlikte dolaşmayı çok seviyorsunuz. Yada köpeğiniz hiç bir yere gitmek istemiyorsunuz. Ama arabanızı da çok seviyorsanız ikinizden de vazgeçmek isteyenler için araba köpek örtüsü tam sizler için geliştirildi.

Özellikle Arabanızın arka koltuğu için tasarlanan ister büyük ister küçük köpeğiniz için kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ürün geliştirildi. Arka koltukta 7 noktadan bağlanmakta ve hem tüy tutmaz hem sıvı geçirmez kumaştan yapıldı. Montajı dakikalar içinde yapılan ürün istediğinizden anında çıkartabilirsiniz. Arka koltuktaki 3 koltuk kafalarına bağlayabilirsiniz. yanlarda ise tutmak için elçiklere bağlanmaktadırlar. Yine ön koltuk kafalarına takılarak son derece emniyetli şekilde bağlanmaktadır. Ayrıca Köpeğinizin gövde tasmasına bağlanması için emniyet aparatıda hediyemizdir. Köpeğin göz kontağı sürekli sağlanması içim ön koltuk arasındaki şeffaf bölüm güven sağlar. Kullanın materyal kumaş sıvı geçirmediğinden köpeğinizin idrar kaçırması, kusması yada dışardan çamur pislik getirmesi durumunda arabanızın korunması sağlanır. Tüy tutmazdır. Büyük köpeklerin pari darbelerinden bile uzun ömürlü sağlanması için kumaşlar arasında 9mm sünger kullanılmıştır. Bu yüzden Araba Köpek Örtüsü kısa yada uzun sürüşlerde köpeğinizle birlikte olmanız için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir